Aktuāli

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola akreditēta uz 6 gadiem un atzīta par vienu no labākajām tālmācības skolām Latvijā.

Pēc saspringta akreditācijas procesa, Rīgas 1. Tālmācības vidusskola ieguvusi akreditāciju uz 6 gadiem un izcilu komisijas vērtējumu, kļūstot par līderi to skolu vidū, kas piedāvā izglītības programmas tālmācības formu.

 

 

 

Kā atzīst skolas direktore, Gita Vāvere: “Akreditācijas process bija intensīvs un uzmanība pievērsta visām detaļām, taču rezultātā saņēmām atzinīgus vārdus no komisijas pārstāvjiem, minot, ka mēs esam viennozīmīgi labākā tālmācības skola Latvijā. Lai arī vērtējums saņemts labs, mēs nevēlamies apstāties attīstībā - patlaban turpinām strādāt, lai uzlabotu skolu un mācību procesu, nodrošinot mūsu audzēkņiem kvalitatīvu un ērtu tālmācību vidi.

 

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola akreditācija Nr. 2939, izsniegta 17.06.2014.

 

Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas darbības pamatvirziens ir vispārējās izglītības programmu īstenošana, nodrošinot izglītības ieguves iespēju neklātienes formas paveidā jeb tālmācībā. Tālmācību raksturo īpaši strukturēti mācību materiāli un video lekcijas, kuras ir pieejamas ‘eSkola’ mācību vidē, individuāls mācīšanās temps, īpaši organizēts izglītības sasniegumu novērtējums, kā arī dažādu tehnisko un elektronisko saziņas līdzekļu izmantošana.

 

Skolā strādā pieredzes bagāti un atzinību saņēmuši pasniedzēji no visas Latvijas un kopumā mācās vairāk kā 100 izglītojamie no 15 valstīm, starp kuriem ir daudzi Latvijā zināmi jaunie sportisti, modeļi un arī uzņēmēji.

 

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola īsteno šādas izglītības programmas tālmācības formā:

1. Pamatizglītības otrā posma (7.- 9. klase) programmu

2. Vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā (10. - 12. klase) virziena programmu

3. Vispārējās vidējās izglītības humanitārā un sociālā (10. - 12. klase) virziena programmu

 

Nāc un piesakies mācībām Rīgas 1. Tālmācibas vidusskolā un pārliecinies, cik tas ir viegli! Lai pieteiktos mācībām, spied šeit un aizpildi pieteikuma anketu!

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!