Kas mēs esam?

Kas mēs esam?

 

Iepazīsimies kas mēs esam. Teksts par vērtībām un kāpēc mēs darām lietas.  Apraksta daļa. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec semper ipsum efficitur, dictum ante sit amet, cursus nulla. Duis bibendum blandit lacus, vel bibendum dolor euismod a. Morbi tristique nisl eu metus suscipit interdumsds

 

 

Teksts par komandas vērtībām un kas mūs padara īpašus

Iepazīsimies.  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec semper ipsum efficitur, dictum ante sit amet, cursus nulla. Duis bibendum blandit lacus, vel bibendum dolor euismod a. Morbi tristique nisl eu metus suscipit interdum. Donec ante dui, pretium et tristique maximus quis ipsum. Maecenas maximus eros et hendrerit bibendum. Curabitur cursus a metus quis tristique. Proin massa mauris, pulvinar et mollis pellentesque, auctor et enim. Sed malesuada, ex quis tempor luctus, diam turpis lobortis neque, a ornare augue metus vel mauris. Duis interdum erat volutpat, accumsan orci id, viverra nulla.

 

Gita Vāvere 
direktore

E-pasts: gita@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00

Dana Čapiņa
direktores vietniece izglītības jautājumos

E-pasts: dana@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Anda Jātniece
direktores vietniece izglītojamo jautājumos

E-pasts: anda@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Sanda Pekstiņa
direktores vietniece izglītojamo jautājumos

E-pasts: sanda@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Ivo Čapiņš
direktores vietnieks IT un mārketinga jautājumos

E-pasts: ivo@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 29 337 137
Valdis Vāvers
direktores vietnieks izglītojamo jautājumos

E-pasts: valdis@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Anna
virtuālā asistente

Sazinies ar mani čatā

Ja vēlies sazināties ar mums, raksti: info@r1tv.lv vai uzdod savu jautājumu mūsu  tiešsaistes čatā.

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!