Kas mēs esam?

Kas mēs esam?

 

Par mums, lai runā mūsu darbi, nevis mūsu vārdi. Mēs esam tādi tieši jūsu dēļ - īsti, autentiski un unikāli. Ja Tu esi Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, tad Tu esi daļa no nākotnes izglītības veidotājiem, kam svarīgas ir Latvijas izglītības un sabiedrības nākotne. Mēs radām inovācijas un meklējam jaunas pieejas efektīvai un kvalitatīvai tālmācības mācību procesa uzlabošanai. Mēs paliekam uzticīgi sev un savām vērtībām, kur svarīgākais vienmēr ir un būs mūsu SKOLNIEKS.

 

 

Mūsu komanda

Apskaties un sazinies ar mums, mēs esam gatavi aprunāties un palīdzēt tev. 

 

Gita Vāvere 
direktore

E-pasts: gita@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00

Dana Čapiņa
direktores vietniece izglītības jautājumos

E-pasts: dana@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Anda Jātniece
direktores vietniece izglītojamo jautājumos

E-pasts: anda@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Sanda Pekstiņa
direktores vietniece izglītojamo jautājumos

E-pasts: sanda@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Ivo Čapiņš
direktores vietnieks IT un mārketinga jautājumos

E-pasts: ivo@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 29 337 137
Valdis Vāvers
direktores vietnieks izglītojamo jautājumos

E-pasts: valdis@r1tv.lv
Tālrunis: (+371) 20 21 22 00
Anna
virtuālā asistente

Sazinies ar mani čatā

Ja vēlies sazināties ar mums, raksti: info@r1tv.lv vai uzdod savu jautājumu mūsu  tiešsaistes čatā.

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!