Uzņemšana

Apvieno mācības ar darbu, sportu, ģimeni – izvēlies tālmācību!

Aizpildi pieteikuma anketu, noslēdz līgumu un sāc mācīties Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā nekavējoties! Negaidi septembri, nāc mācīties jau šodien!

  • Zvani un sarunā tikšanos  +371 20 21 22 00

  • Aizpildi elektronisko pieteikuma anketu

Mācības internetā ir ērts veids, kā apvienot ikdienas darbus, sportu un citus pienākumus ar mācībām. Ja ir jebkāds iemesls, kura dēļ ir grūtības iekļauties skolas dzīvē, noteikti ir vērts izmēģināt iespēju mācīties tālmācībā. Tā noteikti būs jauna, pozitīva pieredze, kas noderēs, mācoties tālāk jebkurā koledžā vai augstskolā.

Lai kādas situācijas dzīvē piemeklētu, mums vienmēr ir izvēle – mācīties vai atlikt to uz vēlāku laiku? Starp dažādajām mācību formām  izglītības iestāžu piedāvājumu vidū īpaši jāizceļ tālmācība. Šī mācību forma ir saistoša tiem, kas atsāk mācības pēc pārtraukuma, strādā, sporto vai citu iemeslu dēļ nevar mācīties klātienē, lai katru dienu apmeklētu skolu. 

Lai varētu sekmīgi mācīties, izmanto Rīgas 1.Tālmācības vidusskolas priekšrocības: 

  • Studē sev vispiemērotākajā vietā (mājās, komandējumā, atvaļinājumā), izmantojot mūsdienīgu saziņas veidu – internetu un  īpaši tālmācības studijām izveidotu risinājumu, kurā pieejami gan mācību materiāli, gan komunikācijas rīks saziņai ar skolotājiem;
  • Mācies ar skolas īpaši izstrādātajiem elektroniskajiem materiāliem un videolekcijām jebkurā ierīcē (viedtālrunī, planšetdatorā u.c.); 
  • Studē, kad ir brīvs laiks, atrodoties jebkurā pasaules vietā, pats nosakot, kad un kur to darīt. Veido pats savu dienas ritmu, ērti apvienojot studijas ar darbu, ģimenes dzīvi vai laikietilpīgiem hobijiem; 
  • Mācību process tālmācībā ir vienkāršs. Pats svarīgākais, ka tālmācība ir brīvi pieejama visiem neatkarīgi no vecuma, izglītības, dzīvesvietas vai arī nodarbošanās. Ja esi gatavs daļu izglītības satura apgūt patstāvīgi, tad tālmācība ir domāta tieši tev.

Skolas kolektīvs rūpējas par to, lai mācību process būtu maksimāli dažāds un interesants – katrs mācību priekšmets tiek pasniegts ar atbilstošām mācību metodēm un mūsdienīgiem materiāliem. 

Pievienojies Rīgas 1. Tālmācības vidusskolai un iegūsti pamata vai vidējo izglītību! Aizpildi pieteikuma anketu un sāc mācīties jau šodien!

Измените ваш URL