Vadības uzruna

Esiet sveicināti Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā! 

direktore Gita Vāvere

 

            Pirmā, - tāpēc ka lielākā, tehnoloģiju un programmu ziņā modernākā un mācību procesā saprotamākā un draudzīgākā tālmācības vidusskola Latvijā

 

            2020. gada 19. decembrī skola svin 7 gadu jubileju, un esam lepni, ka 1974 mūsu absolventi jau ir saņēmuši diplomus par vispārējo vidējo un pamata izglītību. 

 

            Rezultatīvo un atbalstošo sadarbību ar skolu novērtē gan mūsu esošie izglītojamie, gan absolventi. 

 

            Tieši šī mācību gada pavasarī mūsu absolventi saņems pirmos bakalaura diplomus  LU, LLU, augstskolā “TURĪBA”, RISEBA un citās Latvijas un pasaules augstskolās.

 

            Mēs esam gandarīti par katru mūsu izglītojamo, kurš ir sasniedzis savus mērķus.

 

            Daudzi no mūsu izglītojamiem nes Latvijas vārdu pasaulē. Lūk, daži no viņiem: labi pazīstamie basketbolisti - brāļi Artūrs un Rodions Kuruci, tenisistes - māsas Kristele un Hardija Vīdneres, daiļslidotājs Ričards Eveliņš, kamaniņbraucējs – Edgars Karnītis, sprintere – Sindija Bukša un daudzi Latvijas izlases hokejisti.

 

            Pateicoties mūsu sportistiem un viņu mērķtiecībai, mums ir sava Ghetto games florbola komanda, un no 2015. gada esam Ghetto florball galvenie sponsori un atbalstītāji. Regulārā turnīra 1. vietas ieguvēju komanda saņem Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas galveno balvu.

 

            Mēs esam sapratuši: jo vairāk dod un dalies, jo vairāk saņem pretī un ātrāk audz!

 

            Ar savu pieredzi esam dalījušiem ar mūsu kaimiņiem igauņiem un lietuviešiem gan mācību procesa nodrošināšanā, gan mācību vides uzturēšanā, gan jauniešu atbalsta un motivācijas programmas izveidē. Jauki, ka tikām izvērtēti un novērtēti, un tieši no viņu puses tikām uzaicināti dalīties pieredzē.

 

            Kopš skolas dibināšanas esam nepārtrauktā attīstībā: iepazinuši dažādu valstu pieredzes, braukuši uz pasaules mēroga tehnoloģiju izstādēm un daudz mācījušies, lai jums nodrošinātu pasaulē inovatīvāko, labāko un ērtāko tālmācības pieredzi. 

 

            Paldies skolotājiem par izturību, neatlaidību un visa jaunā pieņemšanu un apgūšanu. Jo īpašs paldies tiem skolotājiem, kuri ir kopā ar mani no pirmās dienas tālmācībā Latvijā. Ir liela dinamika visur un visā, ko darām, uz ko tiecamies un arī ko sasniedzam, gan toreiz pirms 10 gadiem, gan tagad. Vēsturi veidojam mēs paši ar godīgu un mīlestības pilnu darbu nākotnei! 

 

            Mēs esam pieejami visiem un ikvienam, kas meklē jaunus, alternatīvus, mūsdienīgus un uz jaunākajām tehnoloģijām balstītus ceļus savā izglītības procesā. Mēs esam atvērti uz sadarbību gan ar sportistiem, gan jaunajām māmiņām, gan visiem, visiem Latvijā un ārzemēs strādājošiem, kuri vēlas iegūt pamata un vidējo izglītību tālmācībā.

 

            Ir jābūt vēlmei, gribēšanai un varēšanai mācīties. Mācīties saturīgi, saprotami, viegli! 

 

            Imants Ziedonis ir teicis: “Pasaulei patīk, ka viegli iet!”. Mēs sakām: "Nāc un mācies viegli!" Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā A. Saharova ielā 35. 

 

 

            Nāciet un pārliecinieties - Rīgas 1. Tālmācības vidusskola ir skola, kas mācību procesā jūs atbalstīs un stiprinās 

Измените ваш URL