Atsauksmes

MEGIJA UPENIECE
MEGIJA UPENIECE
2019. gada absolvente

Mācības Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā bija lieliska iespēja pabeigt vidējo izglītību man visērtākajā veidā, mācīties varēju jebkurā vietā un laikā. 

 

Pateicoties lieliski sagatavotajiem mācību materiāliem, mācības bija vieglas un patīkamas.

 

Paldies!

NORA JEVGĒŅIJA BĒRTULSONE
NORA JEVGĒŅIJA BĒRTULSONE
2019. gada absolvente

Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā mācības uzsāku divus gadus atpakaļ. Iepriekš mācījos citā tālmācības vidusskolā, bet neveiksmigi, bija jāpērk neskaitāmas grāmatas un viss bija tik daudz ka nepaguvu to apvienot ar mazo meitiņu. Bet tad es atradu šo skolu. Vadītāji bija tik atsaucīgi un draudzīgi! Nekādu grāmatu, viss bija eSkolā. Viss bija pa rokai un viegli saprotams un pieejams. Nerunājot jau par to, ka bija iespēja sazināties ar skolotājiem ar video zvana palīdzību. Ko vairāk var vēlēties?

 

Iesaku visiem šo skolu, pateicoties R1TV es esmu ar izglītību. Neviens dzīves notikums nebija šķērslis mācīties. Šo divu gadu laikā esmu spējusi apvienot ar mācībām savas kāzas, bērniņa audzināšanu, otra bērniņa piedzimšanu un pat pārvākšanos un Latviju. Nekas nav neiespējams! Tāpēc tik uz priekšu! Ja es to paveicu tad arī Tu to paveiksi! 


Paldies Jums, R1TV. 

ALISE CĪRULE
ALISE CĪRULE
2019. gada absolvente

Esmu ļoti priecīga par to, ka izvēlējos mācīties tieši šajā skolā. Šī tik tiešām bija vienreizēja iespēja iegūt izglītību ar prieku un bez lieka stresa. R1TV administrācija un skolotāji ir ļoti laipni un atsaucīgi, kas ikdienas mācībās palīdzēja tikt galā ar jebkādām problēmām. Arī uz eksāmeniem devos ar prieku, jo skola nodrošināja labi pārskatāmus un saprotamus mācību materiālus. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola ir bijusi tikai un vienīgi pozitīva pieredze, tāpēc šo skolu es iesaku ikvienam.

SINTIJA LĒVALDE
SINTIJA LĒVALDE
2019. gada absolvente

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola bija ļoti interesants piedzīvojums manā dzīvē. Nekad nonožēlošu to, ka izvēlējos tieši šo skolu. Mācību process ļoti saprotams, skolas administrācija bija ļoti atsaucīga vienmēr, bija jūtams liels atbalsts. Noteikti ieteiktu izvēlēties šo skolu tiem, kuri vēlās dzīvē apvienot vairākas lietas vienlaicīgi!  Vērtējums viennozīmīgi 5*.

DANIELA BRAČA
DANIELA BRAČA
2019. gada absolvente

Šajā skolā mācīties bija forši, skolotāji visu paskaidro, mācību materiāli pieejami visu laiku, kā arī neierobežots brīvais laiks. Ja man vajadzētu mācīties vēlreiz, noteikti ietu šajā pašā skolā un to iesaku arī citiem! :) 

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!
Anna ir
tiešsaistē