Reviews

Laura Džeina Kļaviņa
Laura Džeina Kļaviņa
2020. gada absolvente

Esmu no sirds priecīga, ka mana izvēle bija tieši šī skola, jo man izdevās veiksmīgi apvienot mācības ar bērniņa audzināšanu un galvenais - mācīties bez stresa un tad, kad pašai bija laiks. Administratori ir super atsaucīgi un laipni, ja pildot ieskaites kaut ko nesapratu vai gadījās kļūdīties, kopīgi risinājām problēmu un neviens nelika justies slikti par to! :) Liels paldies SUPER komandai!

Jānis U
Jānis U
2020. gada absolvents

Milzīgs paldies Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas komandai par iedrošināšanu un milzīgo darbu, ko ieguldījāt manis izglītošanā. Dzīvē jau biju atradis savu nišu, bet nebija iespējas iegūt izglītību, kas man liedza turpināt izaugsmi un piepildīt mērķus. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola man palīdzēja nostāties uz mācību takas un ieteica mācīties Uzņēmējdarbības programmā, kuru tad arī ļoti sekmīgi pabeidzu. Pateicoties skolas superīgajiem skolotājiem sapratu, ka skolas devīze ''Mācies viegli! '' attiecas uz visiem, arī tiem kam ir grūti apgūt kādu vielu. Mācību materiāls ir kodolīgs un viegli izprotams. Skolotāji ir ļoti atsaucīgi un palīdzēs visās situācijās. Viennozīmīgi - labākā tālmācības vidusskola, ko izvēlēties! Paldies R1TV!

test2@mail.com
test2@mail.com
test1

test3@mail.com

Kristīne Rūsa
Kristīne Rūsa
2020. gada absolvente

Gribu pateikties no sirds visiem pedagogiem un skolas vadībai par to, ka katram no mums veltījāt savu laiku, bijāt atsaucīgi, saprotoši un pacietīgi. Milzīgs Jums visiem paldies. Un novēlu Jums un Jūsu nākamajiem apsolventiem panākumus arī turpmāk.

Un vēlreiz milzīgs Jums paldies par paveikto!

Ilona Kirščina
Ilona Kirščina
2020. gada absolvente

Šī bija lieliska un man ļoti ērta iespēja beidzot pabeigt vidusskolu neizejot no mājas un pavadot laiku ar savu tikko dzimušo dēliņu! Nekad nav par vēlu mācīties! Ar Rīgas 1. Tālmācības vidusskolu bija patīkama pieredze, jo skolotāji un administrācija ir ļoti atsaucīga! Vienmēr izpalīdz un ļoti uzmundrina turpināt un nepadoties mācību procesā! Liels Jums paldies par motivāciju nepadoties!

Измените ваш URL