Mācību atlaides

Mācību maksas atlaides 

 

Mācību maksas atlaides tiek piemērotas gan jaunajiem, gan esošajiem studentiem ar kuriem ir noslēgti mācību līgumi un kuri mācās atbilstoši izstrādātajam mācību plānam. Mācību maksas atlaides tiek piemērotas vai nu pēc sociālā statusa  vai arī pēc mācību sasniegumiem. Zemāk uzskaitītas mācību maksas atlaides uz kurām var pretendēt gan esošie, gan arī jaunie Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas studenti.

 

Sociālās mācību maksas atlaides*

* ja dokumenti tiek iesniegti līdz 2018. gada 1. septembrim, tiek piemērotas atlaides vienam mācību gadam:

 

  • 100 % atlaide, ja ir maznodrošinātā statuss, bārenis, daudzbērnu ģimene, grūtniece vai izglītojamais ar īpašām vajadzībām, kā arī vecāki, kuriem ir bērns līdz 1 gada vecumam.
  • 50% atlaide, ja ir 2 vai vairāki izglītojamie no vienas ģimenes - pirmās pakāpes radinieki un vecāki, kuriem ir bērns no 1 līdz 3 gadu vecumam.

Ja dokumenti tiek iesniegti pēc 2018. gada 1. septembra,  tad mācību atlaides ir sekojošas:

  • 50 % atlaide, ja ir maznodrošinātā statuss, bārenis, daudzbērnu ģimene, grūtniece vai izglītojamais ar īpašām vajadzībām, kā arī vecāki, kuriem ir bērns līdz 1 gada vecumam.
  • 25% atlaide, ja ir 2 vai vairāki izglītojamie no vienas ģimenes - pirmās pakāpes radinieki un vecāki, kuriem ir bērns no 1 līdz 3 gadu vecumam.

Atlaide tiek piemērota uz vienu mācību gadu. Tā var tikt pārtraukta, ja izglītojamais neapgūst programmu atbilstoši mācību plānam vai nepilda ar R1TV noslēgtā Līguma par mācībām nosacījumus. 

 

Piesakies mācībām ŠEIT! Vidējā izglītība jau gaida Tevi!

 

Pieteikties mācībām var, aizpildot pieteikuma anketu. Ja Tev jelkādi jautājumi par mācību maksas atlaidēm, tad raksti mums: info@r1tv.lv vai zvani pa tālruni: (+371) 20 21 22 00!

Измените ваш URL