Mācību atlaides

 

Mācību maksas atlaides 

Zemāk uzskaitītas mācību maksas atlaides uz kurām var pretendēt topošie Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas izglītojamie.

Sociālās mācību maksas atlaides*

* ja dokumenti tiek iesniegti no 1. maija līdz 1. septembrim, tiek piemērotas sekojošas atlaides vienam mācību gadam:

  • 100% atlaide, ja ir maznodrošinātā statuss, bārenis, daudzbērnu ģimene, grūtniece vai izglītojamais ar īpašām vajadzībām, kā arī vecāki, kuriem ir bērns līdz 1 gada vecumam;
  • 100% atlaide, ja ir 3+ Goda ģimenes karte;
  • 50% atlaide, ja ir 2 vai vairāki izglītojamie no vienas ģimenes - pirmās pakāpes radinieki un vecāki, kuriem ir bērns no 1 līdz 3 gadu vecumam;
  • 50% atlaide, ja ir militārā dienesta kareivis.

Atlaide tiek piemērota uz vienu mācību gadu. Tā var tikt pārtraukta, ja izglītojamais neapgūst programmu atbilstoši mācību plānam vai nepilda ar R1TV noslēgtā Līguma par mācībām nosacījumus. 

Piesakies mācībām ŠEIT! Vidējā izglītība jau gaida Tevi!

Pašvaldību mācību maksas atlaides**

** Ja izglītojamais deklarēts vienā no šiem novadiem, tad daļu mācību maksas sedz sekojošas pašvaldības: 

Ādažu novads apmaksā 24,38 eiro mēnesī - jābūt deklarētam gan izglītojamajam (līdz 24 gadu vecumam), gan vienam no vecākiem. 

Mārupes novads apmaksā visu mācību maksu - jābūt deklarētam izglītojamajam.

Ķekavas novads apmaksā 50 eiro mēnesī - jāslēdz līgums izglītojamajam (7.-9.klase) vai izglītojamā likumiskā pārstāvim ar pašvaldību.

Siguldas novads apmaksā visu mācību maksu - jābūt deklarētam gan izglītojamajam, gan vienam no vecākiem. Pamatizglītība līdz 18 gadu vecumam vai turpina iegūt vidējo izglītību līdz 20 gadu vecumam.

Ropažu novads apmaksā 24,38 eiro - jāslēdz līgums izglītojamajam (7.-9.klase) vai izglītojamā likumiskā pārstāvim ar pašvaldību. Jābūt deklarētam gan izglītojamajam (7.-9.klase), gan vienam no vecākiem Ropažu novadā. 

Ogres novads apmaksā 24,38 eiro - jābūt deklarētam izglītojamajam (7.-9.klase) Ogres novadā. 

Pieteikties mācībām var, aizpildot pieteikuma anketu. Ja Tev ir jautājumi par mācību maksas atlaidēm, tad raksti mums: info@r1tv.lv vai zvani pa tālruni: (+371) 20 21 22 00!

Измените ваш URL