Відгуки

Dāgs Ričards Gromskis
Dāgs Ričards Gromskis
2023. gada absolvents

Rīgas 1. Tālmācības Vidusskola ir nozīmīgs posms manā personīgajā un akadēmiskajā attīstībā. Šī izglītības iestāde nodrošināja man augstvērtīgas mācības un atbalstošu vidi, kas deva iespēju izcelties un saņemt Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa atzinības rakstu, kā arī Simtgades stipendiju. Īpaši vēlos uzsvērt, ka R1TV ne tikai veicināja manu mācību progresu, bet arī iemācīja man labāk menedžēt savu laiku. Šī skola ir vairāk nekā vieta, kur apgūt zināšanas - tā ir platforma, kas palīdzēja man izprast savu potenciālu un uzņemties iniciatīvu. Es ieteiktu Rīgas 1. Tālmācības Vidusskolu ikvienam, kurš vēlas augt un attīstīties, izmantojot modernās tehnoloģijas un saglabājot personisku kontaktu ar aizrautīgiem, rūpīgiem administratoriem un zinošiem pedagogiem.

Anete Uldrihsone
Anete Uldrihsone
2023. gada absolvente

Plānot savu laiku, vairāk laika veltīt hobijiem un sevis pilnveidošanai, mācīties un strādāt - šādu iespēju man deva Rīgas 1.Tālmācības vidusskola, kura bija mana labākā izvēle vidusskolas pabeigšanai. Atsaucīgie skolotāji un superīgā administrācija, kura nāca pretī un izturējās vienmēr tik pozitīvi. Šajā skolā arī varēju iegūt papildus laiku, lai saprastu ko tālāk vēlēšos mācīties un par to es saku paldies visiem skolotājiem, kas tik čakli strādāja un palīdzēja. Paldies arī skolas administrācijai par superīgo atbalstu! ❤️

Damīrs Zaļums
Damīrs Zaļums
2023. gada absolvents

Hei! Manu pieredzi šajā skolā varu aprakstīt tikai ka pozitīvu. Pirmkārt, ir ļoti ērti mācīties - kontakts ar skolēnu, mācību materiāli, konferences, skolotāju pretimnākšana - viss ir augstākajā līmenī. Skola ir piemērota ne tikai skolēniem, kuri strādā un paralēli mācās vai nodarbojas ar sportu, bet arī tiem, kuri vienkārši grib mainīt savu ikdienu. Es pabeidzu 2 klases vienā gadā un esmu pateicīgs skolas administrācijai par palīdzību mācību procesā. Šo skolu iesaku ikvienam, un ne mirkli nenožēloju, ka mācījos tieši šeit!

Līva Pūre
Līva Pūre
2023. gada absolvente

Lieliska mācību organizācija – skolnieka profilā viss nepieciešamais, pie tam viegli saprotamā veidā. Papildus mācībām tiek piedāvātas dažādas skolas aktivitātes. Man bija svarīgi sajust, ka skolas administrācija uzrauga manu mācību procesu, tas deva motivāciju visus darbus iesniegt termiņā. Nevaru iedomāties vienkāršāku mācīšanos – ieej profilā un redzi kādas ieskaites jāpilda, cik dienas var mācīties līdz ieskaitei, kādi mācību materiāli pievienoti, kādas konferences vai konferenču ierakstus var noskatīties. Attālināti mācoties jutos droša un pārliecināta, ka viss izdosies!

Līva Roze Vintere
Līva Roze Vintere
2023. gada absolvente

Izvēlēties Rīgas 1. Tālmācības vidusskolu bija viens no labākajiem lēmumiem manā dzīvē. Šī skola pavēra man tik daudz jaunu iespēju, gan vairāk pievērsties sev un saviem hobijiem, gan paraudzīties uz konceptu, kas ir skola no daudz citādāka skata punkta kā līdz šim to biju zinājusi. Administrācija un skolotāji bija tik tiešām ļoti laipni un atsaucīgi, vienkārši super komanda! Noteikti iesaku jebkuram, kuram ir vēlme pievienoties Rīgas 1. Tālmācības vidusskolai! 

Измените ваш URL