Aktuāli

Saziedoti nākamie 1000 eiro Ukrainas atbalstam

Jau Martā Rīgas 1. Tālmācības vidusskola uzsāka sociālo kampaņu "Mācies un ziedo Ukrainai", kurā skolēni un skolotāji aicināti ziedot Ukrainas bēgļu atbalstam.  Kopš kampaņas sākuma skolēni un skolotāji aktīvi mācoties un ziedojot motivācijas punktus kopā ar skolu ir snieguši atbalstu jau 2000 eiro apmērā.

 

 

Sekojot līdzi traģiskajiem notikumiem Ukrainā, kurā Krievijas agresijas rezultātā ir cietuši jau miljoniem cilvēku, liekot viņiem pamest savas mājas un doties meklēt patvērumu uz citām valstīm, tai skaitā arī Latviju, ir gandrīz neiespējami palikt vienaldzīgiem. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, meklējot risinājumus par iespējamo palīdzības sniegšanu Ukrainas atbalstam, ir uzsākusi sociālo kampaņu "Mācies un ziedo Ukrainai", kurā aicināti piedalīties gan skolēni, gan arī skolotāji.

 

Kampaņas pamatā ir skolas motivācijas programma “Mācies un pelni”, kas izveidota ar mērķi veicināt tālmācības izglītojamo motivāciju mācību mērķu sasniegšanā un aktivizēt atbildīgas un aktīvas mācīšanas labās prakses nosacījumus tālmācībā. Motivācijas programmas ietvaros skolēni un skolotāji par mācīšanos un mācīšanu saņem motivācijas punktus, kurus var apmainīt pret suvenīriem un dažādām lietām, kā piemēram kino biļetēm, krūzītēm ar skolas logotipu un pat portatīvo datoru.

 

 

Motivācijas programma “Mācies un pelni” veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus, taču sekojot līdzi notikumiem Ukrainā, radusies ideja, ka ar tās palīdzību varētu skolēniem un skolotājiem dot iespēju sniegt savu atbalstu Ukrainai un ar savām zināšanām nopelnītos punktus ziedot tiem, kam tas tagad ir visvairāk vajadzīgs.

 

 

"Nav svarīgi vai tas ir viens sirsnīgs vārds, pieci eiro vai kāda cita sadzīvē noderīga manta - šobrīd esošajā situācijā viss ir vajadzīgs gan Ukrainai, gan ukraiņiem, jo īpaši tagad, kad ir pilnīgi skaidrs, ka Krievijas agresija nemazināsies un daudzi miljoni ukraiņu cieš un vēl ilgi cietīs no kaimiņvalsts radītajām sekām. Tās ir ne tikai izpostītas ēkas, mājas, skolas, slimnīcas. Tās ir tūkstošiem zaudētas dzīvības, vecāku, bērnu, draugu un citu tuvu cilvēku dzīves, kuras ir pilnībā sagrautas un zaudētas. Un mums ir jābūt stipriem un atbalstošiem, lai sniegtu visu nepieciešamo palīdzību šajā grūtajā brīdī."

 

tā par sociālo kampaņu "Mācies un ziedo Ukrainai" stāsta skolas direktore Gita Vāvere.

 

"Es vēlos pateikt milzīgu PALDIES ikvienam mūsu skolēnam un skolotājam, kas nepaliek vienaldzīgs šajā laikā un turpina atbalstīt Ukrainu un ukraiņus. Mēs būsim kopā līdz galam un darīsim visu, lai sniegtu visu nepieciešamo atbalstu un aicinām arī pārējos neapstāties un turpināt savus labos darbus. Arī mēs turpināsim palīdzēt un arī vasarā skolēni un skolotāji ir aicināti mācīties un turpināt ziedot savus motivācijas punktus un kolīdz būsim sasnieguši nepieciešamo punktu skaitu mēs ziedosim jau nākamos 1000 eiro Ukrainas cilvēkiem."

 

Katru gadu motivācijas programmas “Mācies un pelni” ietvaros skolēni un skolotāji nopelna vairāk nekā 1 miljonu punktu.

 

Ekrānšāviņš no Ziedot.lv platformas ar veikto ziedojumu

 

Kā var ziedot Ukrainas atbalstam?

Ja mācies Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, tad ieej savā eSkolas lietotāja profilā un sadaļā Motivācijas programma izvēlies Ziedot Ukrainas atbalstam, tad norādi cik motivācijas punktus vēlies ziedot un spied uz pogas "Ziedot". Kolīdz būsim sasnieguši nepieciešamo motivācijas punktu skaitu, tā ziedosim 1'000 eiro Ukrainas cilvēku atbalstam.

Измените ваш URL