Aktuāli

NOSLĒGUŠĀS 7. KĀRTAS PROFESIONĀLĀS PILNVEIDES IZGLĪTĪBAS PROGRAMMAS "DIGITĀLĀ KURSA PROJEKTĒŠANA" MĀCĪBAS PIEAUGUŠAJIEM

2022. gada 30. maijā  mācību kursu  “Digitālā kursa projektēšana‘’  160 akadēmisko stundu apjomā, sekmīgi pabeiguši 17 absolventi!

Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas lektores un "Digitālā kursa projektēšana" kursa autores Jeļenas Horoškinas vadībā, kursa dalībnieki apguva tādas tēmas kā dizaina domāšana, digitālā kursa satura, vides  projektēšana un tā formāti, kā rezultātā katrs kursa dalībnieks izveidoja savu digitālā kursa prototipu, ko turpmāk izmantos savu mērķu sasniegšanai.

R1TV augstu novērtē katra kursa dalībnieka oriģinālās idejas un patieso degsmi mācīties un līdzdarboties!

Dažas atsauksmes no kursa dalībniekiem:

  • Temati ir plaši un ļoti labi saplānoti. Es ļoti novērtēju šajā kursā ielikto laiku un gudrību tematu plānošanā un nodarbību izveidošanā. Un ļoti vērtīgi ir redzēt, kā ieteikumi mūsu kursu izstrādei tiek likti lietā.
  • Labs kurss, bagāta teorija.
  • Kurss iedvesmo izveidot jaunas pārdomātas programmas.
  • Jomā, kurā strādāju, lielākā daļa tēmu ir apgūtas gan profesionālās pilnveides kursos, gan ES projektos. Šie kursi palīdzēja visu "salikt pa plauktiņiem" un motivēja turpināt iesākto

 

 

Šī programma tika īstenota Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

 

Измените ваш URL