Aktuāli

Pieteikšanās ESF projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" līdzfinansējumam 7. kārtā ir beigusies. Sākusies grupu komplektēšana.

 

 

Kā epastā atrast mūsu sūtītu vēstuli?

 

Priecājamies saņemt jūsu pieteikumu mācībām ESF projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" 7. kārtā!

 

Turpmākos e-pasta ziņojumus par nākamajies soļiem tieši ar jūsu pieteikumu saņemsiet e-pastā, kura adresi norādījāt evide.macibaspieaugusajiem.lv, piesakoties mācībām.

 

Balstoties uz iepriekšējo pieredzi, esam konstatējuši, ka daļai izglītojamo mūsu e-pastu nonāk spama mapē, tāpēc pievērst uzmanību sekojošām lietām:
1) regulāri pārbaudiet savas e-pasta adreses Junk/Spam mapes;
2) pievienojiet savu kontaktu sarakstā mūsu elektroniskā pasta adreses: anna@openschool.lv, jelena@openschool.lv, ivo@openschool.lv, no kurām saņemsiet vēstules;
3) sameklējiet savā e-pastā vēstuli no mums, kuros ir atslēgvārdi "OpenSchool" vai "Mācības pieaugušajiem"

 

Ja e-pastā nevarat atrast ziņu:

 

1) pārbaudiet, vai evide.macibaspieaugusajiem.lv jūsu profilā norādītā epasta adrese ir korekta. Ja nav, izlabojiet, pēc tam zvaniet vai rakstiet mums un dodiet ziņu par pareizo adresi;
2) ja tomēr vēstuli neatrodat, rakstiet mums uz e-pastu: anna@openschool.lv un/vai zvaniet mums (+371) 20 21 22 77. Kopā atrisināsim visus radušos jautājumus!

 

 

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem par macibaspieaugusajiem.lv 7.kārtas norisi

 

Kad būs zināmi 7.kārtas grupu mācību laiki?

Pēc informācijas apkopošanas mēs zināsim, cik daudz interesentu vēlās mācīties tieši šo programmu. Kad noslēgsies pieteikšanās izglītības programmām, Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Valsts ieņēmumu dienestu un Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi pārbaudīs jūsu atbilstību projekta mērķauditorijai. Tas varētu prasīt nedēļu-divas. Par rezultātu un tālākajiem soļiem viņi jums ziņos uz macibaspieaugusajiem.lv jūsu norādīto e-pastu.

Pēc tam sarakstu ar apstiprinātajām personām saņemsim arī mēs. Tad mēs ar jums sazināsimies, lai saskaņotu mācību laikus:

1) piedāvāsim konkrētus mācību laikus, ja būs paredzama tikai viena grupa noteiktās dienās, vai
2) vaicāsim jums pieejamos mācību laikus, ja tiks veidotas vairākas grupas vai arī būs pieejami alternatīvi mācību laiki.

 

Kā es varu zināt, vai ir vērts pieteikties un nokomplektēsies grupa?

Pieteikšanās ir tikai ziņa izglītības iestādei, ka labprāt mācītos, ja izdosies vienoties par mācību grafiku. Tā neuzliek jums nekādas saistības un nauda nav jāmaksā. Ja nepieteiksieties, grupā netiksiet pat tad, ja grupa nokomplektēsies.

 

Vai būs mācības online?

Visās programmās mācības notiks tikai tiešsaistē (online).

 

Veiksmīgi pabeidzu 6.kārtu 2022.gada janvārī. Vai varu pieteikties šajā 7.kārtā?

Jā, no projekta laikā var mācīties divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi iespējams mācīties tikai vienā izglītības programmā. Pieteikties varat ne ātrāk kā mēnesi pēc iepriekšējā kursa pabeigšanas, piemēram - ja iepriekšējās mācības beidzās 20.janvārī, tad 7.kārtā varat pieteikties no 20.februāra.

 

Vai šīs 7.kārtas mācības arī klātienē vai tikai notiks online vidē?

Kontaktnodarbības notiks tikai tiešsaistē (online). Katras programmas aprakstā ir minēts stundu skaits klātienē t.i., nodarbības tiešsaistē ar pasniedzējiem un arī stundu skaits neklātienē, t.i., patstāvīgais darbs mājās. Parasti pēc katras tiešsaistes nodarbības dalībniekiem ir patstāvīgais darbs ar termiņu līdz nākamajai nodarbībai. Mājas darbu izpilde, tāpat kā nodarbību apmeklējums, ir obligāts nosacījums līdzfinansējuma par mācībām saņemšanai.

 

Kā pārliecināties, ka esmu piereģistrējies kursiem?

Par savu pieteikumu variet pārliecināties, pieslēdzoties e-vidē https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/ Atveriet un apskatieties sadaļu "Mani pieteikumi"- tur varēsiet redzēt, vai tiešām esat reģistrēti kursiem. E-pastu ar pieteikuma apstiprinājumu saņemsiet nedaudz vēlāk, iesakām pārbaudīt arī SPAM mapi jūsu e pastā.

 

Kad sāksies mācības?

Mācību sākums paredzēts 2022.gada martā un aprīlī. Kad saņemsim no VIAA apstiprināto pieteikumu sarakstu, sazināsimies ar jums par iespējamiem mācību laikiem.

 

Kurās dienās un kādos laikos notiks mācības?

Mācību plānojums būs atkarīgs no interesentu un grupu skaita. Standarta mācību grupu plānojums vienas grupas gadījumā ir viens vai divi darba dienu vakari no plkst. 18-21. Vairāku grupu gadījumā, iespējams, piedāvāsim laikus arī sestdienu/svētdienu rītos 9-12 vai 12-15. Liela interesentu skaita gadījumā var būt pieejami arī darbadienu rīti, piemēram, plkst. 9-12.

 

Kad būs jāmaksā?

Tiklīdz būs skaidrs, kurā laikā un grupā varat mācīties, mēs epastā nosūtītsim mācību līgumu, mācību grafiku un rēķinu (10% no kopējās kursu cenas). Ja trīs darbdienu laikā nogādāsiet mums parakstītu līgumu un apmaksāsiet rēķinu, jums būs garantēta vieta mācību grupā.

 

Kā var parakstīt un nogādāt līgumu?

Ērtākais un ieteicamākais līguma parakstīšanas veids ir ar drošu elektronisko parakstu. Šādi parakstītu līguma datni vienkārši nosūtiet mums atpakaļ epastā. Ja jums nav kvalificēta elektroniskā paraksta (eparaksts, personas apliecība ar e-ID, kvalificēts Smart-ID, eparaksts Moblie), ļoti iesakām pieteikt šo pakalpojumu jau šodien http://mobile.eparaksts.lv/. Tas ir bezmaksas pakalpojums, bet līguma parakstīšana var prasīt vairāk par nedēļu, ja būs izveidojusies rinda. Tādēļ piesakiet e-parakstu jau tagad!

 

Par mani maksās darba devējs. Vai varat izrakstīt rēķinu darba devējam?

Vēstulē, ar kuru saņemsiet rēķinu, būs saite uz ievadformu, kurā varēsiet norādīt maksātāja rekvizītus. Pēc rekvizītu ievades tajā pašā dienā saņemsiet rēķinu ar jūsu norādītajiem maksātāja rekvizītiem. Tomēr ņemiet vērā - rēķina ar darba devēja rekvizītiem ieguve nepagarina līdzfinansējuma apmaksas termiņu. Tādēļ, ja paredzams, ka samaksa no darba devēja var kavēties, termiņā samaksājiet paši. Pēc tam, kad būs samaksājis arī darba devējs, dodiet ziņu, un jūsu iemaksāto summu atgriezīsim.

 

 

 Ja jums ir vēl jautājumi, ko vēlaties mums uzdot droši rakstiet uz e-pastu: anna@openschool.lv un mēs sniegsim atbildes un publicēsim lapā arī pārējiem

Измените ваш URL