Aktuāli

Ēnu diena Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā

 

Šogad norisinājās ikgadējā karjeras izglītības akcija "Ēnu diena 2016", kurā tika izrādīta arī vairāku skolnieku interese par tālmācības skolas vadību.

 

Šī iespēja ir īpaši noderīga skolēniem, kuri interesējas par skolvadību un tālmācības izglītības attīstību un apsver nākotnē profesionāli darboties šajā jomā. Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā Ēnu diena norisinājās skolas birojā, kurā direktore iepazīstināja ar skolas vēsturi, mērķiem un sīkāk pastāstīja par to, kādas ir galvenās atšķirības tālmācības skolām un parastajām vidusskolām. Tad sekoja ierastā ēnošana, un skolēni varēja vērot ēnu vadītāju darba dienas gaitu.

 

Skolnieks Normunds Feders pieteicās Ēnu dienai Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, lai uzzinātu vairāk par tālmācību un skolas direktores pienākumiem. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola jau otro gadu uzņem ēnotājus un dod iespēju skolēniem tuvāk iepazīties ar skolu.

 

 

Šogad Rīgas 1. Tālmācības vidusskola piedāvāja ēnot 2 vakancēm – skolas direktorei un direktores vietniecei.

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!