Aktuāli

Ēnu diena 2017 Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā

 

15. februārī Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas (R1TV) direktori Gitu Vāveri  ēnoja, un ar skolas direktores darbu iepazinās Ilāna no Rīgas 51. vidusskolas un Anda no Bauskas Valsts ģimnāzijas. Abas meitenes nākotnē vēlas kļūt par skolas direktorēm, bet  R1TV direktores darbu ēnot izvēlējušās, jo uzskata, ka šī ir pati modernākā, inovatīvākā, jaunākā un populārākā tālmācības vidusskola Latvijā. Abas meitenes pēc dzirdētā un redzētā pārliecinājās, ka skola tiešām moderna un aprīkota ar jaunākām tehnoloģijām, bet direktore ļoti saprotoša, atbalstoša un 100% iedziļinās jebkurā skolas izglītojamā problēmā.

 

Ja meitenēm izdosies īstenot sapni un kļūt par skolas direktorēm, viņas arī noteikti tā strādās. Vislabāk abām ēnotājām patika skolas moto – mācies viegli! Tas šajā skolā tā arī ir, jo mācīties šeit patiešām ir viegli, to apgalvo arī meiteņu draugi, kuri jau mācās R1TV. 

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!