Aktuāli

No 1. jūlija ikvienam pieejama jauna izglītības motivācijas programma + €100 dāvana

 
Lai iedvesmotu mūsu jaunos un esošos studentus labākām sekmēm, Rīgas 1.Tālmācības vidusskola (R1TV) izstrādājusi inovatīvu izglītības motivācijas programmu, kurai ir dots nosaukums “Mācies viegli un PELNI!”!
 

Izglītības motivācijas programma ir jaunākais tālmācības mācību vides uzlabojums, ko, strādājot jau ceturto gadu, ieviesusi R1TV. Tā sastāv no trim daļām, kas iedvesmos ikvienu skolēnu - gan tos, kuri jau mācās R1TV, gan tos, kuri vēl tikai plāno iestāties tālmācības vidusskolā.

Izglītības motivācijas programma  “Mācies viegli un PELNI!” paredz:

  • Mācies un krāj punktus, kurus vari apmainīt pret balvām;
  • Mācies un saņem mācību maksas atlaides līdz 100%;
  • Esi viens no labākajiem un saņem stipendiju 300 eiro apmērā!

Kā krāt punktus un saņemt balvas?
Iegūt motivācijas punktus vari neatkarīgi no tā, vai jau esi R1TV skolēns vai iepazīsties ar skolu pirmo reizi. Lai pieteiktos motivācijas programmā, Tev skolas mājaslapā www.r1tv.lv, jāizveido savs lietotāja konts, un punktu vākšana var sākties! Esošie skolēni to var darīt, izmantojot tālmācības vidi “eSkola”. Punkti Tev tiks piešķirti par konkrētām darbībām eSkolas mājaslapā, piemēram, par mācību video skatīšanos, grāmatu lasīšanu, uzdevumu pildīšanu, saziņu ar pasniedzējiem, ieskaišu kārtošanu un tamlīdzīgi. Saņemto punktu skaitu varēsi redzēt savā profilā. R1TV ir sagatavojusi dažādas balvas, ko par attiecīgu punktu skaitu iespējams izvēlēties mājaslapas sadaļā “Veikals”.

Uzcītīgākie saņem dāvanu kartes norēķiniem par mācībām R1TV, T-kreklus, krūzes. Veiksmīgākie punktu krājēji varēs tikt arī pie kino biļetēm, boulinga spēles, brauciena ar laivu un citiem labumiem. Balvu saraksts tiek nepārtraukti papildināts.

Kā saņemt mācību maksas atlaides un stipendiju?
R1TV ir pirmā tālmācības skola Latvijā, kas piedāvā Tev iespēju ar labām sekmēm nopelnīt bezmaksas mācības. Izglītības motivācijas programma “Mācies viegli un pelni” paredz: ja iestāsies skolā līdz 31.augustam, Tavas iepriekšējās sekmes būs atslēga atlaides apmēram. Par vidējo atzīmi:

  • 7 balles saņemsi 50% atlaidi mācību maksai;
  • 8 balles - 100% atlaidi;
  • 9 balles - 100% atlaidi mācību maksai un 300 eiro stipendiju mācību gadā!

Tavas iepriekš iegūtās sekmes Tev nodrošinās bonusus veselu pusgadu! Turpini mācīties tikpat cītīgi vai vēl labāk, un saglabā šīs priekšrocības arī turpmāk!

Kādēļ mēs to darām?
Mēs, R1TV, nepārtraukti uzlabojam un pilnveidojam gan mācību procesu, gan arī vidi, un šī izglītības motivācijas programma ir jaunākais mūsu skolas tālmācības mācību vides uzlabojums. Izglītības motivācijas punktu sistēmu esam izstrādājuši nolūkā stimulēt gan jaunos, gan esošos skolēnus mācīties vēl cītīgāk kā līdz šim.

Ja esi gatavs un vēlies pieteikties mācībām mūsu skolām, mums tev ir sagatavots īpašs piedāvājums, ko vari saņemt tikai nospiežot uz saites - SPIED ŠEIT!

 

Кажется, чего-то не хватает