Aktuāli

Noslēgušās 6. kārtas profesionālās pilnveides izglītības programmas "Digitālā kursa projektēšana" mācības

Š.g. 24. janvārī noslēdzās profesionālās pilnveides izglītības programmā “Digitālā kursa projektēšana”, kursa īstenošanas laiks: 2021. gada 20. septembris - 2022. gada 24. janvāris.

 

Kursa studenti bija ļoti apmierināti ar kursu un sniedza ļoti pozitīvas atsauksmes un noslēguma aptaujā augsti novērtēja kursu un ieguvumus, kas viņiem ir devis iespēju pilnveidot savas digitālās prasmes savā turpmākajā profesionālajā darbībā. 

 

 

 

 

Lūk pāris atsauksmes, ko min mūsu studenti: 

 

Liels paldies par uzmundrinājumiem, atbalstu un miera sajūtu. Veiksmi darbos!
Esmu ļoti priecīga, ka starp vairākām iespējām rudenī izvēlējos šos kursus, kas bija negaidīti labi un pilnvērtīgi. Jā, brīžiem smagi un nogurdinoši, spēju robežas pārbaudoši, bet kopumā ļoti vērtīgi. Salīdzinot ar kādu Maskavas skolu (kurā gribēju pieteikties kā nākamajos kursos, bet pēc pirmās iepazīšanās nodarbības sapratu, ka pēc šī kursa manas prasības ir augstākas par viņu piedāvāto), šis bija praktiski katru reizi pilns un smags darbs, kas ļāva uz pedagoģisko darbu (arī klātienē) paskatīties daudz plašāk un atvērtāk, aptverot arī tās jomas, par kurām agrāk neiedomājos. Jā, milzīgs paldies! Lai turpmāk jums un mums viss izdodas! Turpinām mācīties visur, kur tas iespējams!
No sirds paldies kursa projektētājiem par lielisku digitālā kursa projektēšanas izstrādāto, piedāvāto un īstenoto mācību materiālu, pasniegšanas stilu, kultūru un cilvēcisku attieksmi! PALDIES! Veiksmi, panākumus un pieprasījumu Jūsu izstrādātajiem, projektētajiem kursiem!
Paldies par atvērtību visa kursa laikā, vēlos noteikti apmeklēt studiju, jo kursa laikā neizdevās apmeklēt. 
PALDIES PAR KOPA BŪŠANU UN JŪSU PROFESIONALITĀTI!!!
Liels paldies par sniegtajām zināšanām, aizrautību ar savu darbu un lai kursam laba un ilga nākotne!
Liels paldies par lielo darbu - plašo informācijas lauku un aktīvo grupas iesaisti. Šie bijuši vērtīgi 1dienas un 4dienas vakari. Paldies!

 

Šīs apmācības ir daļa no ESF projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide"

 

Измените ваш URL