Aktuāli

Nedēļas laikā skolēni un skolotāji ziedo 1’000 eiro Ukrainas atbalstam

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola uzsākusi sociālo kampaņu "Mācies un ziedo Ukrainai", kurā skolēni un skolotāji aicināti ziedot Ukrainas bēgļu atbalstam.  Vienas nedēļas laikā skolēni un skolotāji savākuši nepieciešamo atbalstu un ar skolas starpniecību ziedojuši 1’000 eiro Ukrainas atbalstam.

 

 

Sekojot līdzi traģiskajiem notikumiem Ukrainā, kurā Krievijas agresijas rezultātā ir cietuši jau miljoniem cilvēku, liekot viņiem pamest savas mājas un doties meklēt patvērumu uz citām valstīm, tai skaitā arī Latviju, ir gandrīz neiespējami palikt vienaldzīgiem. Rīgas 1. Tālmācības vidusskola, meklējot risinājumus par iespējamo palīdzības sniegšanu Ukrainas atbalstam, ir uzsākusi sociālo kampaņu "Mācies un ziedo Ukrainai", kurā aicināti piedalīties gan skolēni, gan arī skolotāji.

 

 

Kampaņas pamatā ir skolas motivācijas programma “Mācies un pelni”, kas izveidota ar mērķi veicināt tālmācības izglītojamo motivāciju mācību mērķu sasniegšanā un aktivizēt atbildīgas un aktīvas mācīšanas labās prakses nosacījumus tālmācībā. Motivācijas programmas ietvaros skolēni un skolotāji par mācīšanos un mācīšanu saņem motivācijas punktus, kurus var apmainīt pret suvenīriem un dažādām lietām, kā piemēram kino biļetēm, krūzītēm ar skolas logotipu un pat portatīvo datoru.

 

 

Motivācijas programma “Mācies un pelni” veiksmīgi darbojas jau vairākus gadus, taču sekojot līdzi notikumiem Ukrainā, radusies ideja, ka ar tās palīdzību varētu skolēniem un skolotājiem dot iespēju sniegt savu atbalstu Ukrainai un ar savām zināšanām nopelnītos punktus ziedot tiem, kam tas tagad ir visvairāk vajadzīgs.

 

 

"Ideja par sociālo kampaņu radās tiklīdz kā sākās traģiskie notikumi Ukrainā. Skaidrs bija viens – arī gribam palīdzēt. Šobrīd jebkura iesaistīšanās Ukrainas atbalstam ir vērā ņemama un nozīmīga, tāpēc aicinām savus skolēnus turpināt aktīvi mācīties un skolotājus mācīt, krāt motivācijas punktus un sniegt atbalstu Ukrainai. Ticam, ka esot vienotiem un aktīviem, varam sniegt nepieciešamo atbalstu gan ukraiņiem, gan arī pārējiem, kas cieš no Krievijas agresijas."

 

tā par uzsākto sociālo kampaņu stāsta skolas direktore Gita Vāvere.

 

"Mēs esam patiesi gandarīti par mūsu skolēnu un skolotāju lielo atsaucību, kas nedēļas laikā ziedoja nepieciešamo motivācijas punktu skaitu un mēs varējām ziedot visu mūsu vārdā pirmos 1000 eiro Ukrainas bēgļu atbalstam. Es zinu, ka daudzi vēlējās sniegt atbalstu Ukrainai, bet to vēl neuzspēja, tāpēc esmu patiesi gandarīta un priecīga paziņot visiem, ka sociālā kampaņa turpināsies un skolēniem un skolotājiem būs iespēja ziedot savus motivācijas punktus un sasniedzot nepieciešamo punktu skaitu, mēs turpināsim ziedot Ukrainas atbalstam tik ilgi, cik vien tas būs nepieciešams."

 

 

Katru gadu motivācijas programmas “Mācies un pelni” ietvaros skolēni un skolotāji nopelna vairāk nekā 1 miljonu punktu.

 

Ekrānšāviņš no Ziedot.lv platformas ar veikto ziedojumu

 

Kā var ziedot Ukrainas atbalstam?

Ja mācies Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā, tad ieej savā eSkolas lietotāja profilā un sadaļā Motivācijas programma izvēlies Ziedot Ukrainas atbalstam, tad norādi cik motivācijas punktus vēlies ziedot un spied uz pogas "Ziedot". Kolīdz būsim sasnieguši nepieciešamo motivācijas punktu skaitu, tā ziedosim 1'000 eiro Ukrainas bēgļu atbalstam.

Измените ваш URL