Mācību atlaides

Mācību maksas atlaides 

Mācību maksas atlaides tiek piemērotas pēc sociālā statusa. Zemāk uzskaitītas mācību maksas atlaides uz kurām var pretendēt topošie Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas izglītojamie.

Sociālās mācību maksas atlaides*

* ja dokumenti tiek iesniegti līdz 1. septembrim, tiek piemērotas sekojošas atlaides vienam mācību gadam:

  • 100 % atlaide, ja ir maznodrošinātā statuss, bārenis, daudzbērnu ģimene, grūtniece vai izglītojamais ar īpašām vajadzībām, kā arī vecāki, kuriem ir bērns līdz 1 gada vecumam.
  • 50% atlaide, ja ir 2 vai vairāki izglītojamie no vienas ģimenes - pirmās pakāpes radinieki un vecāki, kuriem ir bērns no 1 līdz 3 gadu vecumam.

 

Ja dokumenti tiek iesniegti pēc 1. septembra,  tad mācību atlaides ir sekojošas:

  • 50 % atlaide, ja ir maznodrošinātā statuss, bārenis, daudzbērnu ģimene, grūtniece vai izglītojamais ar īpašām vajadzībām, kā arī vecāki, kuriem ir bērns līdz 1 gada vecumam.
  • 25% atlaide, ja ir 2 vai vairāki izglītojamie no vienas ģimenes - pirmās pakāpes radinieki un vecāki, kuriem ir bērns no 1 līdz 3 gadu vecumam.

Atlaide tiek piemērota uz vienu mācību gadu. Tā var tikt pārtraukta, ja izglītojamais neapgūst programmu atbilstoši mācību plānam vai nepilda ar R1TV noslēgtā Līguma par mācībām nosacījumus. 

Piesakies mācībām ŠEIT! Vidējā izglītība jau gaida Tevi!

Pieteikties mācībām var, aizpildot pieteikuma anketu. Ja Tev jelkādi jautājumi par mācību maksas atlaidēm, tad raksti mums: info@r1tv.lv vai zvani pa tālruni: (+371) 20 21 22 00!

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!
Anna ir
tiešsaistē