Ieskaites

Ieskaites

Par katru klasi (mācību gadu) jānokārto 20 – 23 ieskaites, mēnesī 3 ieskaites – izņemot tos, kuri sev izvēlas individuālu grafiku.

Galvenajos mācību priekšmetos, kur gaidāmi arī valsts eksāmeni, ieskaite pēc formas līdzināsies eksāmena darbam, tas palīdzēs būt labi sagatavotam.

Ieskaites jāpilda internetā online režīmā. Izpildei parasti ir dotas trīs stundas.  Ieskaitē būs gan testa jautājumi, gan pareizo atbilžu izvēles uzdevumi, gan risināmi uzdevumi – daudzveidīgas iespējas parādīt savas zināšanas. Ja kādu uzdevumu ir ērtāk izpildīt uz papīra, tad pastāv iespēja risinājumu ieskenēt vai vienkārši nofotografēt un pievienot ieskaitei kā attēlu vai cita formāta failu.
 

Vidējā izglītība tālmācībā? Nāc mācīties! Aizpildi pieteikuma anketu.

Skolotājs izlabo ieskaiti ne ilgāk kā desmit darba dienu laikā. Izlabotā ieskaite kļūst apskatāma izglītojamā profilā eSKOLA mācību vidē, iegūtais vērtējums parādās sadaļā "Atzīmes". Ja visas vienas klases ieskaites ir sekmīgi nokārtotas, izglītojamo pārceļ nākamajā klasē

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!
Anna ir
tiešsaistē