Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Tu jautā, mēs atbildam. Esam apkopojuši biežāk saņemtos jautājumus, ja neatrodi, raksti mums uz e-pastu: info@r1tv.lv vai arī raksti mājas lapā mūsu vienmēr gādīgajiem un atsaucīgajiem R1TV klientu atbalsta speciālistiem (skat. zemāk atrodas poga Uzdod jautājumu/Raksti mums).

Vēlos uzzināt cik ilgā laikā varu pabeigt vidusskolu? Cik tas maksās?
 Kad var uzsākt mācības?

Vidusskolu iespējams pabeigt divu gadu laikā, iestāšanās brīdī vienojoties un sastādot individuālu mācību plānu, uzrakstot arī iesniegumu par mācību gadu apvienošanu. JA Tev viss būs izdevies, tad skolas pedagoģiskajā sēdē tiks lemts par Tavu pārcelšanu nākamajā klasē. Viss ir atkarīgs no tā cik laika vari atvēlēt mācību procesam. Mācības vari uzsākt jebkurā brīdī, nav jāgaida jauns mācību gada sākums. Par vienu klasi ir jāmaksā 350 eiro. Kopējo summu vari sadalīt ikmēneša maksājumos.

Vai es varu iestāties skolā, ja esmu pazaudējis iepriekšējās skolas liecību?

Ja Tev nav iepriekšējās mācību iestādes dokumenti, mēs varam pieprasīt tos no Tavas skolas. Tiklīdz saņemsim dokumentus, veiksim sekmju pielīdzināšanu, un Tev būs jānokārto tikai trūkstošie priekšmeti.

Ja esmu jau nokārtojis vienu valsts centralizēto eksāmenu, vai tas ir jākārto vēlreiz?

Nē, eksāmenu kārtot atkārtoti nav nepieciešams. Izsniedzot atestātu, mēs norādīsim nokārtotā eksāmenu sertifikāta numuru un gadu, kad kārtots eksāmens.

Mācoties profesionālā vidusskolā, es neapgūstu visus vidusskolas priekšmetus, vai es varu pāriet uz Jūsu skolu?

Protams, ka vari pārnākt uz Rīgas 1. Tālmācības vidusskolu. Veiksim sekmju pielīdzināšanu, un Tev būs jākārto ieskaites esošās klases un trūkstošajos vidusskolas priekšmetos.

Mana meita mācās 7. klasē. Mums ir doma braukt strādāt uz ārzemēm, vai viņai būs iespēja mācīties Jūsu skolā, atrodoties Anglijā?

Rīgas 1. Tāmācības vidusskolā visi materiāli un ieskaites ir pieejamas mūsu e-vidē “eSKOLA” internetā. Vienīgā reize, kad obligāti jāierodas Latvijā, ir 9. klases valsts eksāmeni.

Vai ir iespējams iestāties Jūsu skolas 9.klasē, ja neesmu mācījies 20 gadus? Cik bieži ir jāierodas skolā?

Nav nozīmes, cik ilgs laika posms ir bijis starp mācībām, galvenā ir vēlme un motivācija mācīties. Iepriekšējā skolā iegūtie vērtējumi tiks pielīdzināti R1TV izglītības programmai un jākārto būs iepriekš neapgūtie mācību priekšmeti un eksāmenu priekšmeti. Visi mācību materiāli un ieskaites ir internetā. Skola reizi mēnesī piedāvā tiešsaistes grupu konsultācijas - konferences, uz kurām ierašanās nav obligāta. Ja nepieciešamas individuālas konsultācijas, par tām jāvienojas ar attiecīgā mācību priekšmeta skolotāju. Vienīgā reize, kad obligāti jāierodas skolā, ir 9. klases valsts eksāmeni.

Pabeidzu Rīgas pārtikas ražotāju vidusskolu pavāra profesiju, kurā mācījos 3 gadus. Diemžēl pēc tam nav bijis iespējas iegūt vidējo izglītību. Cik gadus tagad man jāmācās?

Ja iepriekšējā mācību iestāde Tev ir izdevusi atestātu par arodizglītību, tad Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā Tevi uzņemsim 12. klasē.

Pirms pāris gadiem mani atskaitīja no 11. klases par nesekmību. Kurā klasē es varu iestāties Rīgas 1. Tālmācības vidusskolā?

Uzņemsim Tevi 11. klasē un, veicot sekmju pielīdzināšanu, Tev būs jāizlabo tikai nesekmīgo priekšmetu vērtējumus. 

Anna ir
tiešsaistē
Sveiki!
Esi sveicināts Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas mājas lapā!
Mani sauc Anna. Es esmu tavs virtuālais assistents un varu tev palīdzēt!
Uz doto brīdi es mācos, lai mūsu saruna izdotos izmanto definētos jautājumus. Ja nevari atrast atbildi, tad jautā mūsu skolas atbalsta čatā.
Kā pieteikties mācībām? Kad var uzsākt mācības? Vai jūsu skola ir akreditēta? Atvērt skolas čatu Pastāsti joku!