Otzivi

Paula Sērdiene
Paula Sērdiene
2022. gada absolvente

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola. Šajā skolā mācījos divus gadus. Tos vienmēr atcerēšos kā izaugsmes, jaunu zināšanu un jaunu prasmju piepildītus. R1TV iemācījos lietas, ko neiemāca parastajā skolā – būt priekšniecei pašai sev – plānot savu ikdienu, pielāgoties situācijām, risināt tās, būt neatkarīgai!

Skolotāji un administrācija ir brīnišķīgi! Atsaucīgi un vienmēr gatavi palīdzēt! Esmu pateicīga par daudzveidīgajiem, interesantajiem mācību materiāliem, kas mācīšanos padarīja patīkamu un baudāmu!

Man šī ir bijusi neaizvietojama pieredze, kas sniegs priekšrocības arī turpmākajā dzīvē. No sirds iesaku mācīties R1TV!

Aleksandrs Timoščuks
Aleksandrs Timoščuks
2022. gada absolvents

Šī skola dod lielas iespējas pilnveidot sevi ar personiskajām lietām (piem. darbs, hobijs, papildu mācības), jo mācies sev ērtā laikā. Liels prieks, ka šajā skolā ir ļoti liels atbalsts no administratoriem un skolotājiem. Bija prieks mācīties pie jums 3 gadus nenožēlojot. Šie 3 gadi deva saprast, ka skolu var mīlēt.

Kristaps Bisters
Kristaps Bisters
2022. gada absolvents

 

Vēlos pateikt lielu paldies R1TV komandai! :)

Šis bija viens no labākajiem lēmumiem, iestājoties R1TV un tai skaitā pieredzi, ko ieguvu mācoties šeit ir nenovērtējami liela. Kā arī var mācīties no jeb kuras valsts, pat strādājot uz pilnu slodzi paralēli darbā, vienmēr pietika laika apgūt vielu un sekmīgi nobeigt katru mēnesi, un pēc tam jau ar atestātu rokās, doties tālāk. 

Skolas darbinieki ir ļoti atsaucīgi, vienmēr nāks palīgā, ja nebūs skaidrība ar kādu priekšmetu vai veiktajiem darbiem, vai būs radies kāds cits jautājums.

Un, ja kāds man jautās kur mācīties tālāk, tad es bez šaubām ieteikšu R1TV! 

 

Paldies par visu!

Ričards Freibergs
Ričards Freibergs
2022. gada absolvents

 Domāju visvērtīgākais R1TV ir atsaucīgā administrācija, kas man bezcerīgā situācijā ļāva pabeigt 12. klasi. Pateicoties tieši šai skolai esmu ieguvs vidusskolas atestātu. Kopumā visa komanda bija ļoti pretimnākoša pat situācijās, kur pats biju vainojams.

Par mācību programmu viss ir gaužām vienkārši un ērti - galvenais ir nokārtot obligātos pāpbaudes darbus! Jebkurā vietā, jebkurā laikā! Neko labāku nevar vēlēties!

Tiešām liels PALDIES R1TV komandai par iespēju iegūt vidusskolas atestātu!

 

Keita Hmizenko
Keita Hmizenko
2022. gada absolvente

Rīgas 1.Tālmācības vidusskola bija mana labākā izvēlē, kur mācīties pēdējo vidusskolas gadu. Ļoti atsaucīgi skolotāji, viegli izprotami mācību materiāli un daudz zināšanas, kuras palīdzēs man turpmāk augstskolā. Tieši šajā skolā es patiešām sapratu, kas man vislabāk padodas un patīk, un pateicoties tam, es esmu pārliecināta savā studiju izvēlē. Uzskatu, ka skolā pats galvenais ir pozitīvas emocijas un iegūtās zināšanas , kas man netrūka visu šo mācību gadu!

Liels paldies skolas vadībai un skolotājiem, ka padarījāt manu mācību gadu īpašu! ❤️

Измените ваш URL