Otzivi

Mārtiņš Priedītis
Mārtiņš Priedītis
2021. gada absolvents

Ir tāds latīņu teiciens “ne skolai, bet dzīvei mācāmies”. Savādi, bet tikai 12.klasē, septembra vidū pārejot uz Rīgas 1.Tālmācības vidusskolu, es beidzot sapratu, ko nozīmē mācīties priekš sevis, kvalitatīvi, ar prieku, izvirzīt un sasniegt savus mērķus. Mācības bija iespējams apvienot gan ar hobijiem, gan darbu, kā arī papildus padziļināti apgūt sev nepieciešamās zināšanas turpmākām studijām. R1TV administrācija un skolotāji spēja jebkurā laikā atbildēt uz neskaidrajiem jautājumiem, nodrošināja ar izciliem mācību konspektiem un modernu elektronisko mācību vidi. Noteikti iesaku ikvienam, kuri vēlas paši plānot savu laiku, noteikt prioritātes un īstenot savus sapņus, izvēlēties mācības R1TV.

Jānis Voris
Jānis Voris
2021. gada absolvents

Šī skola deva lielisku iespēju pašam plānot savu laiku un apvienot mācības ar citiem pienākumiem. Skolotāji bija atsaucīgi un vērtēšana bija atbilstoša. Katram priekšmetam bija sagatavoti mācību materiāli dažādos formātos, kas mācību procesu padarīja vieglāku. Un, protams, viena no labākajām iespējām, ko piedāvā šī skola, bija pabeigt divas klases vienā mācību gadā.

Katrīna Paula Kravale
Katrīna Paula Kravale
2021. gada absolvente

R1TV deva man iespēju satraucošo, pēdējo skolas gadu, pabeigt bez liekām galvassāpēm. Man nav sakāms nekas cits, kā paldies jaukajiem, atsaucīgajiem skolotājiem un skolas administrācijai!

Baiba Kanapecka
Baiba Kanapecka
2021. gada absolvente

Ne vienu mirkli nenožēloju, ka iestājos R1TV! ?
Skolotāji - ļoti pretimnākoši!
Administrācijas komanda- vienkārši LIELISKA! ❤️
Visas problēmas ātri un vienkārši atrisināmas, vajag tikai komunicēt! ?
Un pats galvenais, skolu var apvienot ar jebko...vai tas ir darbs, vai hobijs, vai bērni!!!
Ik vienam iesaku mācīties R1TV! ❤️


TU TO NENOŽĒLOSI, TĀ BŪS TAVA LABĀKĀ IZVĒLE!!! ?

Iveta Rozenvalde
Iveta Rozenvalde
2021. gada absolvente

Milzīgs paldies skolai par ieguldīto darbu, rūpēm un uzmundrinājumu, tieši tad, kad tas ir visvairāk nepieciešams. Pat attālinātā mācību procesā var just bezgala lielas rūpes. Sirsnīgs paldies par ieguldīto darbu!

Измените ваш URL